Aktualności

Kontynuujemy współpracę z Lechem Poznań w zakresie doradztwa prawnego!

04.10.2021

Z dumą informujemy o przedłużeniu na kolejny rok naszej współpracy z Lechem Poznań w zakresie doradztwa prawnego. Tak, jak dotychczas, Kancelaria Walczak & Wasielewska Adwokaci doradzać będzie klubowi w ramach szeroko pojętego prawa korporacyjnego, inwestycji biznesowych i transakcji handlowych.

„Jestem z Poznania, oglądam niemal każdy mecz z trybun, w naszej kancelarii oprawione są koszulki zawodników, a korki Tymka Puchacza stoją obok prawniczych publikacji. Ta współpraca to spełnienie moich dziecięcych marzeń” – mówi adwokat Piotr Walczak, Partner Kancelarii Walczak & Wasielewska Adwokaci.

„Lech jest utytułowanym klubem piłkarskim, ale także spółką akcyjną aktywnie uczestniczącą w obrocie gospodarczym. Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie zdobyte przy bieżącym wsparciu prawnym szeroko rozumianego biznesu, w tym koncernów i międzynarodowych spółek, by działać na płaszczyźnie prawa korporacyjnego również w zakresie Lecha Poznań” – dodaje adwokat Alicja Wasielewska, Partner Kancelarii Walczak & Wasielewska Adwokaci.

Trzymamy kciuki za sukcesy sportowe i biznesowe klubu i z dumą kibicujemy Kolejorzowi!