Aktualności

Koszulka Jana Bednarka z meczu Polska – Bośnia i Hercegowina 14.10.2020

28.01.2021

Wylicytuj koszulkę Jana Bednarka z meczu Polska – Bośnia i Hercegowina 14.10.2020!

LICYTUJ KOSZULKĘ JANKA BEDNARKA!

Jana Bednarka prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy, występujący na pozycji obrońcy w angielskim klubie Southampton F.C. oraz w reprezentacji Polski. Był uczestnikiem Mistrzostw Świata 2018. Miłośnicy futbolu zapewne doskonale kojarzą go także ze zwycięskiego gola w ostatnim spotkaniu grupowym z Japonią z 2018 r., w którym został wybrany zawodnikiem meczu. Wiele lat związany był z Lechem Poznań.

Dziś możesz wylicytować koszulkę Jana Bednarka z meczu, który miał miejsce w 2020 r.- meczu Polska vs Bośnia i Hercegowina. Reprezentacja Polski wygrała mecz 3:0. Jest to bez wątpienia szczęśliwa koszulka!

Serdecznie zapraszamy do licytacji. To gadżet, który ucieszy każdego pasjonata piłki nożnej – tym bardziej, że cel jest szczytny. Całość dochodu z licytacji zostanie przeznaczona na zakup dwóch handbike’ów dla podopiecznych fundacji Podróże Bez Granic. Działalność fundacji koncentruje się na promocji oraz wdrażaniu niekonwencjonalnych form rehabilitacji oraz integracji  społecznej osób  z  niepełnosprawnością. Fundacja organizuje unikalne w  skali  kraju wyjazdy, podróże zagraniczne oraz inne wydarzenia.

Wylicytuj koszulkę od Janka i daj Prawo do Marzeń podopiecznym fundacji Podróże Bez Granic!