Delegowanie pracowników

Oddelegowanie pracownika to szansa na rozwój zarówno pracownika, jak i firmy. Duże firmy często z niej korzystają. Pod kątem prawnym, jest to jednak skomplikowane przedsięwzięcie. Przedsiębiorca, delegując pracownika, niejednokrotnie musi przestrzegać przepisów nie tylko polskich, ale również europejskich czy międzynarodowych. To właśnie konieczność przestrzegania nakładających się na siebie regulacji prawnych, powoduje, że delegowanie pracowników bywa problematyczne.

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców, oferujemy profesjonalne wsparcie w delegowaniu wewnętrznym i transgranicznym – m.in. menadżerów projektów, inżynierów, a także opiekunek osób starszych. Zapewniamy także szkolenia dla firm, które stają przed koniecznością delegowania pracowników. W zakresie szeroko rozumianego delegowania pracowników, rozwiązujemy problemy naszych Klientów takie jak:

  • Nieuporządkowana dokumentacja
  • Błędne rozliczenia działu kadr, dotyczące np. delegacji
  • Ubezpieczenia społeczne delegowanych pracowników
  • Niejasności na tle przetwarzania danych osobowych pracownika
  • Nieświadome zwiększanie ryzyka przeprowadzenia kontroli i szans na porażkę w jej trakcie

Zagadnienia prawne związane z delegowaniem pracowników są skomplikowane i wymagają dużej precyzji. Nie warto działać na własną rękę – z przyjemnością pomożemy również Twojej firmie. Zapraszamy do kontaktu.

Wiemy,
jak Ci
pomóc.

ZADZWOŃ

Delegowanie pracowników

Mamy ekspertów, którzy rozwiążą Twoje problemy