Dobra luksusowe

Zakup produktu luksusowego zwykle wiąże się z konkretnymi oczekiwaniami co do jego jakości. 

Bez względu na to, czy kupujemy luksusową odzież, elementy wyposażenia wnętrz, czy samochód – mamy prawo oczekiwać, że przedmiot będzie zgodny z umową. Czasem jednak okazuje się, że wysoka cena nie idzie w parze z jakością lub funkcjonalnością. Ze sprzedawcami lub producentami dóbr luksusowych warto rozmawiać, mając doświadczonego adwokata u boku. Pozwala to nie tylko poczuć się bezpieczniej, ale również uniknąć kolejnych strat i trudności. 

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko sprzedawcom dóbr luksusowych – w tym odzieży i obuwia, elektroniki, czy elementów wyposażenia wnętrz. Prowadzimy również sprawy przeciwko sprzedawcom/dealerom samochodowym, pomagając naszym Klientom w walce o ich prawa. 

Oferujemy m.in.: 

  • bieżącą pomoc w sprawach na tle dóbr luksusowych,
  • sporządzanie opinii i informacji prawnych, 
  • doradztwo w zakresie najwłaściwszej drogi dochodzenia roszczenia w konkretnym przypadku,
  • przygotowanie całej niezbędnej w konkretnej sprawie dokumentacji oraz dopełnienie wszelkich formalności,
  • reprezentację w postępowaniach przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Jeśli potrzebujesz pomocy w dochodzeniu roszczeń reklamacyjnych z tytułu sprzedaży niezgodnego z umową przedmiotu lub innego rodzaju wsparcia prawnego na tle dóbr luksusowych – skontaktuj się z nami.

Wiemy,
jak Ci
pomóc.

ZADZWOŃ

+48 783 790 736

Alicja Wasielewska

aw@wasielewska-adwokaci.pl

Mamy ekspertów, którzy rozwiążą Twoje problemy