Inwestycje w Afryce

Inwestorzy coraz częściej decydują się na prowadzenie interesów w krajach afrykańskich. Obszarem szczególnego zainteresowania są kraje Afryki Północnej i Subsaharyjskiej. Afryka wyróżnia się nadal niewykorzystanym, znacznym potencjałem biznesowym. Jeśli również myślisz o inwestycji w jednym z krajów Afryki, proponujemy profesjonalne wsparcie prawne.

Jako jedna z nielicznych kancelarii, od lat współpracujemy z partnerami, prowadzącymi na co dzień inwestycje w tym regionie. Wyróżnia nas nie tylko doskonałe przygotowanie merytoryczne, ale przede wszystkim – praktyczne doświadczenie. Wiemy, co robić i czego unikać, decydując się na prowadzenie biznesu w krajach afrykańskich.

Zapewniamy:

  • Kompleksowe doradztwo prawne na każdym z etapów inwestycji, w tym z zakresu m.in. prawa gospodarczego, prawa pracy czy prawa własności intelektualnej.
  • Wsparcie w zrozumieniu czynników prawnych, politycznych i ekonomicznych, wpływających na prowadzenie interesów w Afryce.
  • Reprezentację i wsparcie w negocjacjach biznesowych.
  • Przygotowanie całości niezbędnej dokumentacji.
  • Zastępstwo prawne w postępowaniach o udzielenie koncesji, zezwoleń itp.
  • Doradztwo pod kątem optymalizacji podatkowej.

Potencjalnych ryzyk jest dużo – rynek afrykański znacznie różni się od polskiego, nie tylko w aspektach biznesowych, ale również m.in. kulturowych. Warto więc skorzystać z pomocy doświadczonych adwokatów i minimalizować potencjalne niepowodzenia już od początku inwestycji.

Wiemy,
jak Ci
pomóc.

ZADZWOŃ

Inwestycje w Afryce

Mamy ekspertów, którzy rozwiążą Twoje problemy