Kobiety przedsiębiorcze

Liczba kobiet, które decydują się na prowadzenie własnego biznesu, stale rośnie. Ambitne, przedsiębiorcze, zorganizowane i pewne siebie – kobiety biznesu zasługują na najwyższej jakości wsparcie prawne.

Pomagamy Paniom, które planują założyć firmę, założyły ją niedawno lub są już doświadczonymi businesswoman. Aktywnie wspieramy kobiety, które prowadzą swoje biznesy stacjonarnie lub online, niezależnie od branży, czy wielkości przedsiębiorstwa. Rozumiemy wyzwania, z jakimi na co dzień mierzy się kobiecy biznes i doskonale znamy jego specyfikę. 

Oferujemy m.in.:

  • kompleksowe wsparcie prawne na etapie zakładania działalności gospodarczej, w tym doradztwo w zakresie najbardziej optymalnej formy prowadzenia firmy, rejestrację nowych podmiotów i przygotowanie dokumentów statutowych,
  • bieżącą pomoc we wszelkich kwestiach prawnych związanych z prowadzonym już biznesem,
  • wsparcie w negocjacjach,
  • przygotowanie niezbędnych umów lub opinii prawnych,
  • reprezentację przed sądami wszystkich instancji,
  • wsparcie również w sprawach osobistych, w tym m.in. w zakresie powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim, a także w sprawach z obszaru prawa rodzinnego i konsumenckiego.

Mec. Alicja Wasielewska, wspólniczka kancelarii i businesswoman, dokłada wszelkich starań, aby usługi świadczone w ramach tej specjalizacji były nie tylko profesjonalne, ale przede wszystkim – praktyczne. Doskonale rozumiemy potrzeby kobiet przedsiębiorczych i trudności, jakie wiążą się z koniecznością pogodzenia różnych ról życiowych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie prawne, a przy tym dbamy o partnerską atmosferę współpracy i zaufanie.

Jeśli szukasz prawniczki, która wykaże się nie tylko doskonałym przygotowaniem merytorycznym, ale też zrozumieniem Twojej sytuacji życiowej – skontaktuj się z nami.

Wiemy,
jak Ci
pomóc.

ZADZWOŃ

+48 783 790 736

Alicja Wasielewska

aw@wasielewska-adwokaci.pl

Mamy ekspertów, którzy rozwiążą Twoje problemy