Obsługa międzynarodowa

Poza Europą

BIZNES NIE ZNA GRANIC. DOSKONALE TO ROZUMIEMY.

Od lat mamy przyjemność obsługiwać klientów, współpracujących z kontrahentami z całego świata. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam efektywnie pracować z przedsiębiorstwami, działającymi m.in. w krajach afrykańskich i azjatyckich.

Świadczymy także kompleksową pomoc w związku z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2. Pomagamy rozwiązywać problemy na tle ciągłości dostaw związanych z zamknięciem granic UE, przepływu pracowników, czy odkażania towarów. Szczerze wierzymy, że dzięki znajomości odpowiednich narzędzi prawnych i szybkiemu wdrożeniu właściwych działań, przedsiębiorstwa współpracujące z firmami spoza Europy, mogą bezpiecznie przetrwać ten niełatwy okres.

Wyróżnia nas znajomość specyfiki rynków pozaeuropejskich. Planując działania, uwzględniamy także aspekty kulturowe i biznesowe. Oferowana przez nas pomoc prawna jest dzięki temu nie tylko efektywna, ale również zindywidualizowana. Nie boimy się wychodzić poza utarte schematy. Doskonale rozumiemy, że w biznesie międzynarodowym jest to nierzadko niezbędne.

Klientom, współpracującym z kontrahentami spoza Europy, zapewniamy:

  • stałą kompleksową pomoc we wszystkich kwestiach prawnych,
  • wsparcie w sytuacjach kryzysowych, w tym szczególności w obliczu pandemii koronawirusa,
  • reprezentację w negocjacjach,
  • doradztwo w zakresie prawa pracy z elementami międzynarodowymi,
  • pomoc w związku z realizacją zobowiązań lub egzekwowaniem roszczeń.

Wiemy,
jak Ci
pomóc.

ZADZWOŃ

Obsługa firm współpracujących z kontrahentami spoza Europy

Mamy ekspertów, którzy rozwiążą Twoje problemy