Pomoc Frankowiczom

Zawsze po stronie Frankowiczów. 

Klienci banków, którzy zaciągnęli kredyty frankowe, czują się przytłoczeni i niezrozumiani, a mimo to – nierzadko obawiają się zawalczyć o swoje prawa. Właśnie dlatego zapewniamy Frankowiczom pełne wsparcie na każdym etapie sporu z bankiem – przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym.

Opracowujemy strategię procesową, wspieramy w skompletowaniu dowodów, przejmujemy wszystkie formalności i prowadzimy proces od początku, aż do szczęśliwego zakończenia. Doskonale rozumiemy trudną sytuację, w jakiej znaleźli się Frankowicze – dzięki naszej pomocy wielu Klientów kancelarii może znów spać spokojnie.  Doświadczenie procesowe i merytoryczna znajomość zagadnienia kredytów frankowych pozwala nam działać szybko i skutecznie.

W 2021 r. blisko 90% wyroków, jakie zapadły w polskich sadach, było korzystnych dla Frankowiczów. Nie ma sensu czekać ze złożeniem pozwu! 

Oferujemy m.in.:

  • bezpłatną analizę sprawy frankowej,
  • przygotowanie pozwu przeciwko bankowi i dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności,
  • opracowanie strategii procesowej,
  • poprowadzenie całości procesu sądowego, prowadzącego do unieważnienia umowy, jej poszczególnych zapisów lub odfrankowienia,
  • reprezentację Klientów w trakcie całego postępowania.

W sporach z bankami walczymy do samego końca. Możemy pomóc również Tobie zawalczyć o lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wiemy,
jak Ci
pomóc.

ZADZWOŃ

Pomoc Frankowiczom

Mamy ekspertów, którzy rozwiążą Twoje problemy