Reprezentacja w czasie kontroli i przed organami administracji

Szeroko rozumiane kontrole oraz postępowania przed organami administracji zazwyczaj są dla przedsiębiorców stresujące. W trakcie często pojawiają się problemy, których nie można było przewidzieć wcześniej. 

W postępowaniach przed organami administracji nie warto występować samodzielnie, a do kontroli należy się dobrze przygotować. Naszych Klientów kompleksowo prowadzimy przez każdy z etapów postępowania administracyjnego. Przejmujemy wszelkie formalności i kontakt z urzędami, a także dbamy, aby nasi Klienci w trakcie całej procedury czuli się pewnie. Ponadto doradzamy również, jakie środki prewencyjne należy podejmować, aby uniknąć wzmożonej liczby kontroli.

Oferujemy m.in.:

  • profesjonalne zastępstwo prawne przed organami administracji w sprawach m.in. z zakresu prawa podatkowego, budowlanego, zagospodarowania przestrzennego oraz innych, w zależności od potrzeb Klienta,
  • przygotowanie pism i dokumentów, niezbędnych w postępowaniu administracyjnym,
  • reprezentację na każdym z etapów postępowania, również w postępowaniu odwoławczym,
  • kontrolę nad terminowym i prawidłowym przebiegiem postępowania,
  • kompleksowe doradztwo prawne w celu uniknięcia wzmożonej liczby kontroli,
  • reprezentację w trakcie kontroli.

Każdy świadomy przedsiębiorca wie, jak ważne jest prawidłowe i terminowe działanie w sprawach przed organami administracji. Z przyjemnością pomożemy Twojej firmie z problemami w zakresie kontroli. Profesjonalnie przeprowadzimy Cię przez całość postępowania administracyjnego.

Wiemy,
jak Ci
pomóc.

ZADZWOŃ

Reprezentacja w czasie kontroli i przed organami administracji

Mamy ekspertów, którzy rozwiążą Twoje problemy