Własność intelektualna

Prawa autorskie i pokrewne to cenne, choć niewidoczne gołym okiem, zasoby przedsiębiorstwa. Wspieramy Klientów z branży kreatywnej i wszystkich innych sektorów, w których prawo autorskie pośrednio lub bezpośrednio wpływa na prowadzenie biznesu. 

Naszym Klientom zapewniamy wsparcie w tworzeniu skutecznej strategii ochrony praw własności intelektualnej, a także w ich realizacji i ochronie. Oferujemy pomoc w negocjacjach kontraktów i wszelkich sporach pojawiających się na tle wykorzystywania praw autorskich i pokrewnych.

W toku naszej działalności blisko współpracowaliśmy z firmami reprezentującymi wiele branż, w tym m.in. budowlaną, kosmetyczną, targową, czy sektorem e-commerce. Tak szerokie doświadczenie pozwala nam skrupulatnie dobierać najwłaściwsze, indywidualne rozwiązania dla naszych Klientów.

Oferujemy m.in. 

  • przygotowanie lub opiniowanie kontraktów w zakresie wykorzystywania praw własności intelektualnej i obrotu nimi,
  • przeprowadzenie audytów prawnych w zakresie zasobów własności intelektualnej w przedsiębiorstwach,
  • przygotowywanie opinii prawnych dotyczących możliwości wykorzystywania praw własności intelektualnej w praktyce gospodarczej,
  • reprezentację w sporach sądowych na każdym etapie postępowania,
  • bieżące doradztwo prawno-autorskie.

W dobie postępującej cyfryzacji i przemian społecznych prowadzenie biznesu bez odpowiedniej dbałości o kwestie prawno-autorskie jest niemalże niemożliwe. Pomyśl o tym już teraz i zaufaj doświadczeniu naszych ekspertów.

Wiemy,
jak Ci
pomóc.

ZADZWOŃ

Własność intelektualna

Mamy ekspertów, którzy rozwiążą Twoje problemy