Aktualności

Walczak Wasielewska Adwokaci w Magazynie Forbes!

26.06.2020

W najnowszym wydaniu magazynu Forbes pojawił się artykuł pod znamiennym tytułem „Saperska robota”. W opublikowanym materiale prawnicy kancelarii Walczak Wasielewska Adwokaci dzielą się doświadczeniami ze współpracy z klientami w czasie pandemii COVID-19. 

Firmy, które mają kontrahentów w krajach szczególnie dotkniętych pandemią, jak USA, Włochy, Rosja lub Chiny, przeżyły istne chwile grozy. Ich działalność została narażona na straty nie tylko z powodu pandemicznych obostrzeń, ale też ze względu na utrudnioną możliwość kontaktu lub całkowity jego brak. – O wyzwaniach, z jakimi się musiały się mierzyć organizacje mówi mec. Wasilewska. Totalny lockdown stworzył olbrzymią liczbę pułapek zarówno dla małych, średnich, jak  i dużych przedsiębiorstw – tłumaczy mec. Walczak.

W sztormie lepiej żeglować z przewodnikiem, pomagającym omijać rafy. Dla olbrzymiej większości firm sytuacja była i jest całkiem nowa. Dlatego w okresie pandemii jesteśmy w nieustannym kontakcie z szefami spółek oraz przedsiębiorcami indywidualnymi. – Komentuje Piot Walczak.

Szczegóły w artykule. Warto przeczytać!